100% Surowe Biooleje Prozdrowotne

Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT),oleje prozdrowotne, to w 100% naturalne mieszanki olejów surowych, nierafinowanych, pozyskiwanych z ziaren i orzechów zebranych z kilku kontynentów. W przypadku ZKT SanusHerbaVerum skupiliśmy się na pierwotnych gatunkach ziaren, które zawierają odpowiednie kofaktory potrzebne do prawidłowego metabolizowania kwasów tłuszczowych. Dzięki temu działanie mieszanek SHV jest szybsze nawet u...

Więcej

Zbilansowane Kwasy Tłuszczowe (ZKT),oleje prozdrowotne, to w 100% naturalne mieszanki olejów surowych, nierafinowanych, pozyskiwanych z ziaren i orzechów zebranych z kilku kontynentów. W przypadku ZKT SanusHerbaVerum skupiliśmy się na pierwotnych gatunkach ziaren, które zawierają odpowiednie kofaktory potrzebne do prawidłowego metabolizowania kwasów tłuszczowych. Dzięki temu działanie mieszanek SHV jest szybsze nawet u osób z zaburzoną wydajnością szlaków metabolicznych. Przyswajalność kwasów tłuszczowych jest wydajniejsza.

ZKT SanusHerbaVerum marki Wyszyńscy są bardziej odporne na wyższą temperaturę przechowywania. Na światło i na utlenianie podczas kontaktu z powietrzem. Smak jest delikatniejszy, są lżejsze dla żołądka. Technologia produkcji Zbilansowanych Kwasów Tłuszczowych charakteryzuje się trzema bezwzględnie najważniejszymi dla nas elementami: używamy surowca BIO przebadanego i sprawdzonego, oleje wyciskam na zimno, podczas tłoczenia olej spływa do naczyń systemem zapobiegającym utlenianie.

Używamy sprawdzonych już przez prawie 8 lat oficjalnej działalności i wiele lat prywatnej pasji narzędzi, udoskonalamy je wraz z udoskonalaniem technologii. To zapewnia nam możliwość dostarczenia mieszanek, których składniki nie zostały zanieczyszczone, nie zostały uszkodzone przez wysoką temperaturę, ekspozycję na światło, czy w końcu nie zostały utlenione jeszcze przed butelkowaniem. Oczyszczone metodą grawitacyjną oleje (proces sedymentacji) mieszamy w proporcjach, dzięki którym zostają one zabezpieczone przed utlenianiem i, według badań, tworzą najkorzystniejszą proporcję kwasów omega-3 do omega-6.

W naszej rodzinnej firmie dbamy o precyzję i rzemieślniczą jakość naszych produktów. Oleje nalewamy wprost z beczek włoskiego producenta La Nuova Sansone, unikając nadmiernego natleniania. Stawiamy na jakość rzemieślniczą, co przekłada się na wysoką wartość naszych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3